Antikorozinis dažymas

Antikorozinis ir apdailinis dažymas – tiltų, talpyklų ir konstrukcijų antikorozinis dažymas, pagal ISO 12944-5:2007 standartą.

Plačiau

Konstrunkcijų priešgaisrinis dažymas

Konstrukciju_priesgaisrinis_dazymas

Atliekame metalinių konstrukcijų priešgaisrinio dažymo darbus, dažant priešgaisriniais dažais arba “apsiuvant” konstrukcijos elementus priešgaisrinėmis plokštėmis.

Plačiau

Impregnavimas

impregnavimas

Fasadų impregnavimas plačiai naudojamas plytoms, betonui, natūraliam akmeniui, tinkui , klinkeriui apsaugoti nuo vandens druskų, purvo ar UV spindulių poveikio.

Plačiau

Anti-graffiti apsauga

anti-graffiti

Anti-graffiti apsauga – tai skaidrus sluoksnis, padengiamas ant švaraus paviršiaus. Šis sluoksnis neleidžia graffiti dažams įsiskverbti ir sukibti su paviršiumi. Paprastai dengiami keli apsauginiai sluoksniai. Nuo apsaugoto paviršiaus pašalinti grafiti dažus yra žymiai lengviau ir pigiau, nei nuo neapsaugoto. Gali būti naudojama ant įvairiausių paviršių: tvirtų ir netvirtų, porėtų ir lygių, taip pat dažytų mineraliniais dažais. Anti-graffiti apsauga taip pat saugo paviršius nuo purvo ir drėgmės.

Plačiau

Apdailinis dažymas

fermu sandeliu gamyklu angaru apdailis dažymas

Pastatų išorės ir vidaus apdailinis dažymas beore įranga. Atnaujiname sandėlių, angarų, gamyklų, fermų patalpas ir fasadus įprastiniais, antipelėsiniais ar ekologiškais dažais.

Plačiau