Smėliavimas

smeliavimas_abtech (1)

Smėliavimas labiausiai paplitęs ir plačiausiai naudojamas valymo būdas. Valant srautiniu būdu paviršius tuo pačiu pašiurkštinamas, kad būtų geresnis dažų sukibimas su paviršiumi. Smėliavimas suslėgtuoju oru atliekamas tiekiant abrazyvą į oro srovę, oro bei abrazyvo mišinį dideliu greičiu nukreipiant iš purkštuvo antgalio į valomąjį paviršių. Atliekame paviršiaus srautinį valymą atitinkanti švarumo klases Sa 1, Sa 2, Sa 2 ½ ir Sa 3 pagal ISO 12944-4.

Plačiau

Šlapias smėliavimas

Slapias_smeliavimas_1

Šlapio smėliavimo sistema plačiai naudojama pramonėje, šalinant betono sluoksnius, valant dažus, pilnai pašalinant apnašas iki specifinio švarumo lygio. Toks valymo būdas efektyviai taikomas naftos, chemijos pramonėje, kur kibirkštys arba statinė elektra yra draudžiama (vandeniu padengiama kiekviena abrazyvinė dalelė).

Plačiau

Šratavimas

sratavimas

Atliekame rankinį srautinį valymą (šratavimą), skaldytais plieniniais šratais. Šratavimo kameros matmenys 12000*5000*4000.

Plačiau

Valymas soda

valymas_soda

Valymas aktyviąja soda-Natrio Hidrokarbonatu ( NaHCO3 ), leidžia pašalinti apnašas nuo paviršiaus jo nepažeidžiant. Soda – švelni, ekologiška abrazyvinė medžiaga. Šios valymo sistemos veikimo principas apima sekančius etapus – suspausto oro dėka granuliuotos sodos srautas nukreipiamas į valomą paviršių, granulių srauto susilietimo su valomu paviršiaus metu įvyksta mikrosprogimas, kurio metu išlaisvinama energija. Šio sprogimo metu nuvalomos visos dalelytės, kurios pagal Mosso kietumo skalę yra minkštesnės už aktyviąją granuliuotą sodą.

Plačiau

Valymas stiklo rutuliukais

stiklavimas

Stiklavimas naudojamas norint išgauti švarų, šviesų, blizgantį ar lygų paviršių, nepažeidžiant paviršiaus ar matmenų taip šalinant: lengvas apnašas, plonus dažų sluoksnius, lengvą koroziją ar poliruojant aliuminio, nerūdijančio plieno gaminius. Stiklavimas užtikrina, kad valomas paviršius nebus pažeistas ar deformuotas.

Plačiau